Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"
спеціалізація "Електричні машини і апарати"

Абітурієнти! Якщо ви щойно закінчили школу, вже одержали атестат про повну загальну середню освіту та складаєте або вже склали Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ви будете вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.
      КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує вас до навчання по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" за спеціалізацією "Електричні машини і апарати"!
Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Бакалавр – освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти особи, яка на основі повної загальної середньої освіти здобула базову вищу освіту, фундаментальні і спеціальні уміння та знання щодо узагальненого об'єкта праці (діяльності), достатні для виконання завдань та обов'язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.

Кафедра електромеханіки КПІ ім. Ігоря Сікорського – перша в Україні кафедра електромеханічного профілю, входить до складу Факультету електроенерготехніки та автоматики (ФЕА) КПІ ім. Ігоря Сікорського.

90 років на теренах вищої технічної освіти визначають пріоритети кафедри: Досвід – Традиції – Якість освіти – Визнання.

Однією з головних задач Кафедри електромеханіки є підготовка нової генерації інженерів в галузі електричних машин і апаратів, висококваліфікованих кадрів, здатних вирішувати складні проблеми розвитку промисловості країни та наукового прогресу.

Кафедра забезпечує підготовку фахівців за найвищим 4-м рівнем акредитації.

П’ЯТЬ ПРИЧИН навчання по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" за спеціалізацією "Електричні машини і апарати"!:

1. Ви здобудете знання та вміння проектувати, конструювати, впроваджувати у виробництво та експлуатувати електромеханічні перетворювачі енергії, устаткування різноманітного призначення, що використовує електричні машини та апарати.
  2. Це єдина спеціальність, що володіє унікальною технологією навчання, яка передбачає 100% залучення студентів до наукових досліджень з гарантованим інноваційним ефектом.
  3. Одержите досконале знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення в галузі САПР та систем моделювання фізичних процесів і явищ в електромеханічних і електротехнічних пристроях. Оволодієте технологіями майбутнього в 3D-проектуванні.
  4. Ви навчитесь синтезувати та аналізувати електромеханічні системи автоматичного керування.
  5. Зрештою, Ви здобудете спеціальність яка забезпечить Вам стрімке кар’єрне зростання.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти
(вступних іспитів на спеціальность 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка")

1. Українська мова та література 0,2 0,05 0,05 100
2. Математика 0,5 Один не менше 125 за умови, що інший не менше 100
3. Фізика або Іноземна мова (Англійська мова; Французька мова; Німецька мова; Іспанська мова) 0,2 Один не менше 125 за умови, що інший не менше 100

Пам’ятайте, що у 2017 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2017 році