ВИСТАВКА CТАРОВИННИХ ПОСІБНИКІВ ТА МОНОГРАФІЙ З ЕЛЕКТРОМЕХАНІКИ

В рамках заходів, присвячених 95-річчю від дня заснування кафедри електромеханіки НТУУ „КПІ”, відкрито експозицію старовинних видань електромеханічного профілю.

В зібранні представлені книги авторства фундаторів вітчизняної школи електромеханіки – найперших викладачів нашої кафедри(О. О. Скоморохова та І. М. Постнікова), а також видання Ленінградської та Московської наукових шкіл з електромеханіки, випущені у 1919 – 1936 роках. Більшість екземплярів передано до бібіліотеки кафедри викладачами Красніковим Владиславом Михайловичем, Гуріним Вадимом Юхимовичем, Вакуленком Костянтином Миколайовичем.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з унікальними виданнями, які фактично були першими україно- та російськомовними підручниками і посібниками з електромеханіки.

Експозиція діє з 23 по 30 вересня 2015 року (включно).

Звертатись в ауд. 138-20 або за тел. (093) 649 71 00 до Шиманської Анни Анатоліївни.

Ознайомитись з електронними копіями представлених на експозиції видань Ви також маєте можливість на нашому сайті: Старовинні посібники та монографії з електромеханіки

22.09.2015