ГЕНЕТИЧНА ІСТОРІЯ ТЕХНІКИ: СЬОГОДЕННЯ І МАЙБУТНЄ НОВОЇ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ

16-18 жовтня 2014 р. в рамках13-ї Всеукраїнської конференції „Актуальні питання історії науки і техніки” відбулося засідання круглого стола „Генезис та еволюція технічних об’єктів”, присвяченого обговоренню нових концептуальних підходів до дослідження історії техніки, запропонованих акад. Леонідом Олександровичем Гріффеном (з монографією автора „Феномен техніки” можна ознайомитись в метод. кабінеті кафедри електромеханіки) та д.т.н., проф. Василем Федоровичем Шинкаренком (читати тези доповіді „Генетична історія техніки”).

З матеріалами 13-ї Всеукраїнської конференції „Актуальні питання історії науки і техніки” (16-18 жовтня 20014 р., м. Коростень) можна ознайомитись в метод кабінеті кафедри.

27.10.2014 р.