Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"
спеціалізація "Електричні машини і апарати"

Абітурієнти! Якщо ви щойно закінчили школу, вже одержали атестат про повну загальну середню освіту та складаєте або вже склали Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ви будете вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.
      КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує вас до навчання по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" за спеціалізацією "Електричні машини і апарати"!
Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Бакалавр – освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти особи, яка на основі повної загальної середньої освіти здобула базову вищу освіту, фундаментальні і спеціальні уміння та знання щодо узагальненого об'єкта праці (діяльності), достатні для виконання завдань та обов'язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.

Кафедра електромеханіки КПІ ім. Ігоря Сікорського – перша в Україні кафедра електромеханічного профілю, входить до складу Факультету електроенерготехніки та автоматики (ФЕА) КПІ ім. Ігоря Сікорського.

90 років на теренах вищої технічної освіти визначають пріоритети кафедри: Досвід – Традиції – Якість освіти – Визнання.

Однією з головних задач Кафедри електромеханіки є підготовка нової генерації інженерів в галузі електричних машин і апаратів, висококваліфікованих кадрів, здатних вирішувати складні проблеми розвитку промисловості країни та наукового прогресу.

Кафедра забезпечує підготовку фахівців за найвищим 4-м рівнем акредитації.

П’ЯТЬ ПРИЧИН навчання по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" за спеціалізацією "Електричні машини і апарати"!:

1. Ви здобудете знання та вміння проектувати, конструювати, впроваджувати у виробництво та експлуатувати електромеханічні перетворювачі енергії, устаткування різноманітного призначення, що використовує електричні машини та апарати.
  2. Це єдина спеціальність, що володіє унікальною технологією навчання, яка передбачає 100% залучення студентів до наукових досліджень з гарантованим інноваційним ефектом.
  3. Одержите досконале знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення в галузі САПР та систем моделювання фізичних процесів і явищ в електромеханічних і електротехнічних пристроях. Оволодієте технологіями майбутнього в 3D-проектуванні.
  4. Ви навчитесь синтезувати та аналізувати електромеханічні системи автоматичного керування.
  5. Зрештою, Ви здобудете спеціальність яка забезпечить Вам стрімке кар’єрне зростання.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти
(вступних іспитів на спеціальность 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка")

Перелік конкурсних предметів (вступних іспитів) Вага предметів сертифікату ЗНО
(К1, К2, К3)
1. Українська мова та література 0,2 0 0,05 125
2. Математика 0,5
3. Фізика або Іноземна мова 0,25

Пам’ятайте, що у 2020 році приймаються сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років. Оцінка з іноземної мови приймається лише з сертифікатів зовнішнього оцінювання за 2018 - 2020 років.

Увага! При поданні заяви на освітню програму (спеціалізацію) "Електричні машини і апарати", першим або другим пріорітетом, конкурсний бал домножується на галузевий коефіцієнт 1,02!

Конкурсний бал вступників, які зареєстровані та здобули середню освіту у сільській місцевості у рік вступу, конкурсний бал домножується на сільський коефіцієнт 1,05.

Ключові дати

Шановні вступники! У зв’язку з пандемією COVID-19 та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!

03 лютого – 24 березня Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні
25 червня - 17 липня Зовнішнє незалежне оцінювання
01 серпня Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів
1 – 12 серпня Строки проведення творчих конкурсів, вступних випробувань