Вступ на 1 курс (ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ НМТ АБО СЕРТИФІКАТАМИ ЗНО)

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"
спеціалізація "Електричні машини і апарати"

     Абітурієнти! Якщо ви щойно закінчили школу, вже одержали документ про повну загальну середню освіту та складаєш національний мультипредметний тест цього року або вже склав зовнішнє незалежне оцінювання у попередні роки, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Бакалавр – освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти особи, яка на основі повної загальної середньої освіти здобула базову вищу освіту, фундаментальні і спеціальні уміння та знання щодо узагальненого об'єкта праці (діяльності), достатні для виконання завдань та обов'язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.

Кафедра електромеханіки КПІ ім. Ігоря Сікорського – перша в Україні кафедра електромеханічного профілю, входить до складу Факультету електроенерготехніки та автоматики (ФЕА) КПІ ім. Ігоря Сікорського.

100 років на теренах вищої технічної освіти визначають пріоритети кафедри: Досвід – Традиції – Якість освіти – Визнання.

Однією з головних задач Кафедри електромеханіки є підготовка нової генерації інженерів в галузі електричних машин і апаратів, висококваліфікованих кадрів, здатних вирішувати складні проблеми розвитку промисловості країни та наукового прогресу.

Кафедра забезпечує підготовку фахівців за найвищим 4-м рівнем акредитації.

П’ЯТЬ ПРИЧИН навчання по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" за спеціалізацією "Електричні машини і апарати"!:

  1. Ви здобудете знання та вміння проектувати, конструювати, впроваджувати у виробництво та експлуатувати електромеханічні перетворювачі енергії, устаткування різноманітного призначення, що використовує електричні машини та апарати.
  2. Це єдина спеціальність, що володіє унікальною технологією навчання, яка передбачає 100% залучення студентів до наукових досліджень з гарантованим інноваційним ефектом.
  3. Одержите досконале знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення в галузі САПР та систем моделювання фізичних процесів і явищ в електромеханічних і електротехнічних пристроях. Оволодієте технологіями майбутнього в 3D-проектуванні.
  4. Ви навчитесь синтезувати та аналізувати електромеханічні системи автоматичного керування.
  5. Зрештою, Ви здобудете спеціальність яка забезпечить Вам стрімке кар’єрне зростання.

Вступ на бакалаврат 2022

У 2022 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики та історії України або результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2019-2021 році у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2019-2021 роках. Замість результату НМТ можна використати результат ЗНО з того самого конкурсного предмету, якщо різниця у балах не перевищує 15 балів. Основна сесія НМТ буду проводитись з 18 липня до 10 серпня в Україні та 39 країнах Європи, тому ти зможеш скласти тестування навіть за межами країни. НМТ – це 35 тестів з української мови, 30 тестів з математики та 35 тестів з історії України, які ти будеш складати на комп’ютері у спеціальних центрах тестування. Результат можна буде отримати одразу після завершення тестування.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь бакалавра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Електронний кабінет вступники зможуть зареєструвати з 1 липня, а подавати заяви – з 29 липня до 23 серпня. За державним замовленням (бюджет) можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності – від найвищого (1) до найнижчого (5) за твоїм вибором. За кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) можна подати до 20 заяв. Всі заяви, подані для вступу на навчання за державним замовленням, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Рекомендацію для зарахування за державним замовленням буде надано 29 серпня, а до 2 вересня ти маєш подати оригінали документів особисто або з допомогою накладання на сканкопії твоїх документів кваліфікованого електронного підпису. З усіма ключовими датами вступної кампанії можна ознайомитись за посиланням https://pk.kpi.ua/#timeline

Умови вступу на основі ПЗСО

Навчання за кошти держбюджету НМТ або результати ЗНО 2019, 2020, 2021+ мотиваційний лист
Навчання за кошти фізичних або юридичних осіб Мотиваційний лист

 

Конкурсний бал складатиметься з таких складових:

КБ = П1×0,3 + П2×0,5 + П3×0,2 + ОУ

де П1 – результат ЗНО або НМТ з Української мови, П2 – результат ЗНО або НМТ з Математики, П3 – результат ЗНО або НМТ з Історії України, ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів закладу вищої освіти для вступу до нього за шкалою від 0 до 10 балів.

Далі він помножатимется на регіональний коефіцієнт в залежності від регіону ВНЗ. Для Києва він дорівнює 1,0.

Також для технічних спеціальностей, зокрема і нашої 141 спеціальності, застосовується галузевий коефіцієнт 1,02 для заяв з пріоритетом 1 і 2.

Сільський коефіцієнт цього року скасовано.

В будь-якому випадку конкурсний бал не може перевищувати 200 балів!

Вступники, які мають конкурсний бал менше ніж 125,000 до участі у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти не допускаються, крім випадків, визначених Порядком прийому (https://mon.gov.ua/storage/app/media/vishcha-osvita/vstup-2022/05.05.2022/Poryadok.pryyomu.VO.392-400.05.05.2022.pdf) та Правилами прийому (https://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/official-documents/rules.pdf)

Етапи вступної кампанії

(Строки можуть бути посунені)

1 29 липня Початок подання заяв та документів
2 18:00
08 серпня
Закінчення прийому заяв та документів для вступників, які складають індивідуальні усні співбесіди
3 18:00
23 серпня
Закінчення прийому заяв та документів
4 29 серпня Оприлюднення рекомендації на місця за державним замовленням
5 18:00
2 вересня
Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення
6 05 вересня Зарахування вступників за державним замовленням
7 17:00
16 вересня
Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб
8 17 вересня Зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб

 

Шановні вступники! Строки можуть бути посунені!

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2022 році

Вартість навчання у 2022/2023 навчальному році

 -----------------------------------------------

Більш детальна інформація на сайті Приймальна комісія Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в розділі "Вступ на 1 курс (ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ НМТ АБО СЕРТИФІКАТАМИ ЗНО)"