Зарубіжне партнерство

     21 квітня 2015 р. на кафедрі електромеханіки відбувся науковий семінар “Структрно-системні дослідження в електромеханіці” за участю вчених з Польщі. На ньому виступили з доповідями президент Асоціації Польських інженерів-електриків, професор Петр Шимчак, директор інституту електричних машин та приводів “Komel”, професор Якуб Бернатт та професор Сілезького технологічного університету Тадеуш Глінка.

     З 18 по 20 листопада 2011 р. в Технічному університеті Габрово (Болгарія) відбулася ХІ щорічна Міжнародна науково-технічна конференція UNITECH'11, у якій взяли участь представники з 20 країн Європи і Азії.
     За період роботи наукового форуму було зроблено 287 наукових доповідей на 19 секціях. Представницькою була делегація з НТУУ "КПІ" на чолі з куратором довгострокового співробітництва між нашим університетом і ТУ Габрово проф. Ю.М.Кузнєцовим. До складу делегації увійшли: д.т.н. М.І.Прокоф'єв, проф., д.т.н. В.Ф.Шинкаренко, проф., д.т.н. О.М.Яхно та їхні аспіранти – О.Степаненко, Ю.Гайдаєнко, А Муращенко і докторант С.Стась.

Шановні студенти та аспіранти ФЕА.

     Повідомляємо Вам про оголошення конкурсу для студентів та аспірантів НТУУ «КПІ» для короткострокового навчання у виші-партнері, а саме у Технічному університеті м. Дрездена (Німеччина). Навчання може відбуватися за будь-якою спеціальністю, яка представлена у ТУ м. Дрездена.

    Пропонуються дві стипендії для навчання у літньому семестрі 2015/2016 року (квітень – серпень). Фінансування відбувається у рамках стипендіальної програми ім. Георгіуса Агріколи (приблизний розмір стипендії 450 €/місяць).

    Детальна інформація щодо програми представлена на сайті http://mobilnist.kpi.ua/programms/programyobminu/tu-drezden-stypendiia-im-heorhiusa-ahrikoly. Також інформація про програму є в афіші (у додатку).

   Документи слід подавати до відділу академічної мобільності (контакти відділу див. нижче). Кінцевий термін подачі документів до відділу академічної мобільності 11 січня 2016 року. Кандидати повинні врахувати, що у зв’язку з новорічними святами відділ академічної мобільності студентів буде закритий з 1 по 10 січня 2016 року.

Контакти відділу академічної мобільності:
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
тел. +38 044 454 99 55
Начальник відділу академічної мобільності студентів, Т.С. Кучинська
www.mobilnist.kpi.ua

Шановні студенти, аспіранти та викладачі кафедри електромеханіки.

Нагадуємо Вам про дедлайн подачі документів на проекти кредитної мобільності (обмін) програми «ЕРАЗМУС +» за якими відкрито конкурс в НТУУ «КПІ»:
1)    Проект з Католицьким університетом м.Льовен (Бельгія). Для бакалаврів, магістрів, аспірантів, адміністративних співробітників та науково-педагогічних працівників НТУУ «КПІ» представників:
•    Факультету лінгвістики (для бакалаврів та магістрів);
•    Факультету електроніки (для аспірантів);
•    Інженерно-фізичного факультету (для магістрів, адміністративних співробітників, науково-педагогічних працівників);
•    Факультету авіаційних та космічних систем (для магістрів, адміністративних співробітників, науково-педагогічних працівників)  

Деталі проекту за посиланням http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/248-ku-leuven
Кінцевий термін подачі документів 22 квітня 2016 року.

2)    Проект з університетом Гранади (Іспанія). Для бакалаврів та аспірантів всіх факультетів НТУУ «КПІ» за спеціальностями, що представлені у виші-партнері. Навчання відбудеться у першому семестрі 2016/2017 навчального року.
Деталі проекту за посиланням http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/242-university-of-granada.
Кінцевий термін подачі документів: 22 квітня 2016 року


3)    Проект з Університетським коледжем Дубліну (Ірландія). Для бакалаврів Фізико-технічного інституту за напрямом «Computer Science». Навчання студентів відбудеться у першому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме англійською мовою, наявність міжнародного сертифікату TOEFL або IELTS обов’язкова.

Деталі проекту за посиланням : http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/257-universytetskyi-koledzh-dublinu

Кінцевий термін подачі документів: 22 квітня 2016 року

4)    Проект з Вільнюським технічним університетом ім.Гедимінаса (Литва). Для бакалаврів, магістрів, науково-педагогічних працівників всіх факультетів НТУУ «КПІ» за напрямами:
•    Mechanics and metal trades;
•    Engineering and engineering trades;
•    Information and Communication technologies
          
Навчання для студентів відбудеться у першому семестрі 2016/2017 навчального року, стажування для викладачів (тиждень) може відбутися у будь-який період з травня 2016 року по травень 2017 року.
У науково-педагогічного працівника є можливість прочитати лекції (щонайменше 8 годин на тиждень) у приймаючому факультеті. Для отримання згоди від відповідного факультету кандидат повинен зв’язатися з відповідальною особою міжнародного офісу відповідного факультету та узгодити перелік курсів та план стажування.

Деталі проекту за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/264-vilniuskyi-tekhnichnyi-universytet-im-hedyminasa

Кінцевий термін подачі документів: 22 квітня 2016 року

5)    Проект з Університетом Країни Басків (Іспанія). Для бакалаврів та магістрів факультету авіаційних та космічних систем НТУУ «КПІ».

Навчання для студентів відбудеться у першому семестрі 2016/2017 навчального року.

Деталі проекту за посиланням http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/269-universytet-krainy-baskiv

Кінцевий термін подачі документів: 22 квітня 2016 року


6)    Проект з Єнським університетом імені Фрідріха Шиллера Для бакалаврів, магістрів та аспірантів всіх факультетів НТУУ «КПІ» за напрямками:
Economics;
Sociology;
Intercultural Studies;
Law;
Literature and linguistics;
Ecology;
Biology;
Geoscience Geography;
Mathematics;
Slavonic Studies;
German as Foreign Language

Деталі проекту за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/241-friedrich-schiller-universit-t-jena

Кінцевий термін подачі документів: 11 травня 2016 року

7)    Стипендії імені Фулбрайта для студентів старших курсів і випускників ВНЗ на здобуття ступеня магістра у США Fulbright Graduate Student Program

Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Деталі за посиланям: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html

Кінцевий термін подачі документів: 16 травня 2016 року.

8)    Internship Program of German Business forUkraine

Програма стажувань німецького бізнесу в Україні пропонує студентам унікальну можливість отримати практичний досвід роботи у провідних компаніях Німеччини протягом декількох місяців.
Відправити свою заявку на участь можна з 11 квітня по 16 червня 2016 року (термін стажування- з лютого по червень 2017 року, 3-5 місяців).

Деталі за посиланням: https://vk.com/uainternship