Забезпечення гуртожитком

Гуртожиток №18

     Всі іногородні студенти на період навчання повністю забезпечуються гуртожитком. Під час вступної кампанії, при потребі, абітурієнти з інших міст також забезпечуються гуртожитком.

     На території університету розташовано 20 гуртожитків, в яких проживають близько 12 тис. студентів, з них 1400 – іноземні студенти. Гуртожитки студмістечка за призначенням поділяються на 16 гуртожитків для одинаків, 3 сімейні гуртожитки та 1 гуртожиток для компактного проживання іноземців, які навчаються на підготовчому відділенні.

     Усі гуртожитки компактно розташовані в кампусі університету, який примикає до паркової зони (Солом'янський район м.Києва).

     У гуртожитках для студентів є робочі кімнати для занять, спортивні кімнати з відповідним обладнанням, буфети тощо.

     За факультетом електроенерготехніки та автоматики (ФЕА) закріплено гуртожиток блочного типу №18 (на фото), що знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Борщагівська, 148.

     У гуртожитках блочного типу блок складається з двох кімнат. В кожному блоці окремо розташовані санвузол та душеві.

     Вартість проживання залежить від кількості проживаючих у кімнаті студентів, тому що за основу береться вартість 1 кв. м жилої площі і визначається кожного року за участю студентського профкому.

     Більш детальна інформація за адресою http://studprofkom.kpi.ua/255.

     У сімейних гуртожитках кімнати зроблені, як однокімнатні квартири.

     У кожному гуртожитку є буфети, робочі кімнати, де студенти мають змогу навчатися, проводити різні культурно-масові заходи та спортивні кімнати для занять спортом.

     На території студентського містечка розташовані: студентська поліклініка, студентська їдальня на 1000 місць, торгівельно-побутовий центр, аптеки, магазини, кафе, студентські клуби, дитячі та спортивні майданчики, а також відділення міліції та служби безпеки університету. У студмістечку проведено локальну комп’ютерну мережу з можливістю доступу до Інтернету, яка є в кожному з гуртожитків.

     Поселення починається з 25 серпня.

Витяг з Положення про поселення та проживання

3.9. Порядок поселення до гуртожитків студентів 1-го курсу:

3.9.1. Поселення починається з 25 серпня. Для поселення необхідно прибути в день, зазначений у виклику на поселення.

3.9.2. На підставі паспорту, довідки з деканату та виклику на навчання необхідно отримати ордер на поселення у завідувача гуртожитком і зареєструватися у нього та паспортиста гуртожитку (у паспорті повинна стояти відмітка про виписку з постійного місця проживання). Про місце знаходження паспортиста можна дізнатися у завідувача гуртожитком.

3.9.3. Пройти медогляд у студентській поліклініці НТУУ «КПІ» по вул. Янгеля, 18/2 (при собі обов’язково мати довідку з відміткою про проходження флюорографії).

3.9.4. Студенти-військовозобов’язані повинні стати на військовий облік:

3.9.4.1. у військово-мобілізаційному відділі (1 корпус, Велика фізична аудиторія);

3.9.4.2. у відділі Солом’янського райвійськкомату в м. Києві.

3.9.5. З ордером, відміткою від лікаря та паспортиста (для військовозобов’язаних — з відміткою Солом’янського райвійськкомату в м. Києві) необхідно звернутися до завідувача гуртожитком для поселення.

3.9.6. У гуртожитку укласти Угоду (Контракт) з дирекцією студмістечка на проживання у гуртожитку, ознайомитися з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НТУУ «КПІ», пожежної безпеки та оплатити за проживання не менше ніж на місяць вперед.

3.9.7. Отримати перепустку до гуртожитку в бюро перепусток.

4.4. Порядок поселення:

4.4.1. Поселення проводиться з 25 серпня до 25 вересня.

4.4.2. На підставі паспорту та обхідного листа необхідно отримати у голови комісії з поселення відповідного факультету/інституту ордер на поселення.

4.4.3. З ордером необхідно з’явитися до паспортиста свого гуртожитку.

4.4.4. Пройти медогляд у студентській поліклініці НТУУ «КПІ».

4.4.5. Сплатити за проживання — у касі студмістечка (гурт. № 6 тильна сторона).

4.4.6. З ордером, відміткою від лікаря та паспортиста, корінцем сплати за проживання необхідно звернутися до завідувача гуртожитком для поселення (номер гуртожитку зазначено в ордері).

4.4.7. Укласти Угоду (Контракт) на проживання у гуртожитку та ознайомитись з "Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НТУУ "КПІ" та пожежної безпеки у гуртожитках.

4.4.8. Подовжити термін дії перепустки до гуртожитку.

Для більш детальної інформації: http://studprofkom.kpi.ua/polojenie

Додаткова інформація за адресою

03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37, НТУУ "КПІ", корп. №20, к. 138. Тел.: (044) 454-95-18, 406-82-38