Шановні випускники кафедри електромеханіки!

Сподіваємось, що з Вами, вашими близькими та колегами все гаразд.

В поточному році виповнюється 100 років від дня заснування кафедри електромеханіки КПІ імені Ігоря Сікорського. 100 років кафедрі – це наша спільна визначна історична подія. На жаль, обставини і обмеження зумовлені  вірусом COVID-19, не дають можливості запросити Вас на кафедру і організувати ювілейні заходи за традиційною формою. Заплановані до ювілею заходи ми вимушені реалізовувати переважно з використанням інформаційних технологій, з відповідним інформуванням через сайт http://em.fea.kpi.ua і соцмережі кафедри (Telegram: @electromehanika, Facebook: https://www.facebook.com/elektromehanika.kpi).

Ми пропонуємо випускникам кафедри різних років долучитися до відзначення ювілею кафедри. Будемо вдячні Вам за ваші листи і вітання, повідомлення про Ваші особисті кар’єрні успіхи і досягнення, Ваші спогади і фотографії за період навчання на рідній кафедрі.

Особливо нас цікавить інформація від випускників останніх років випуску, де ми б хотіли отримати від Вас критичну оцінку рівня і якості підготовки бакалаврів і магістрів, а також Ваші пропозиції щодо їх покращення та налагодження зв’язків з кафедрою.

Ваші листи, відгуки, вітання постараємося розмістити на сайті кафедри, а пропозиції і зауваження – використати у подальшій діяльності кафедри.   

Вашу інформацію просимо надсилати на електронні адреси кафедри   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   та   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.