Співпраця з працедавцями

Лекції для здобувачів ОПП магістр кафедри електромеханіки від компанії ТОВ НТТ-Енергія

      18.02.2021 року випускник кафедри електромеханіки, співробітник компанії ТОВ НТТ-Енергія Жук Сергій Олександрович провів для студентів першого курсу ОПП магістр групи ЕМ-01мп онлайн-лекцію в рамках освітнього компонента "Електричні комутаційні апарати низької напруги".

image001

Лекція була присвячена системам безперебійного живлення, автономного та безперебійного енергопостачання. Зокрема студенти ознайомились із загальними принципами побудови систем безперебійного живлення, системами керування ними та елементною базою, яка представлена електричними апаратами різного типу та електромеханічним обладнанням: джерелами безперебійного живлення, дизель-бензиновими генераторами, стабілізаторами напруги та частоти тощо.

image003

image005

Лекція закінчилась активним обговоренням та відповідями на всі поставлені запитання.

Семінар для студентів та всіх бажаючих

Випускник кафедри електромеханіки 2010 року, Колесник Григорій Олександрович, що працює на посаді Інженер 1 категорії відділу документації виробничо-технічної служби Рівенської АЕС, провів для студентів груп ЕМ-01мп, ЕМ-01 мн, ЕМ-п81, ЕМ-71 онлайн-семінар, що присвячений електромеханічним перетворювачам енергії, що використовують в потужних системах генерації електроенергії, на атомних станціях взагалі.

Розпочався семінар із загального огляду електромеханічних перетворювачів енергії, що використовуються для забезпечення роботи основного електрогенератору. Далі зроблено акцент на турбогенераторі серії ТВВ-1000, який використовується в якості основного агрегату.

image001

В наступній частині семінару Григорій продемонстрував, яким чином результати наукових досліджень можуть впливати на удосконалення конструкцій існуючих турбогенераторів з метою покращення їх надійності.

image003

image005

Також, в рамках семінару Григорій дав відповіді на всі поставлені запитання та зробив акцент на якісній підготовці, яку здобувачі отримують за освітньою програмою «Електричні машини і апарати» та відмітив її актуальність. Також дав ряд порад студентам, щодо подальшого працевлаштування за фахом.