Шановні студенти!

З метою запобігання поширенню коронавірусу та на виконання наказу ректора університету № 7/60 від 17.03.2020 року “Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19” навчання відбуватиметься у дистанційній формі.
Прохання старостам груп – терміново зв’язатись з викладачами і обмінятися адресами електронних скриньок, а також інших засобів дистанційного зв’язку.
Крім того, студентам які втратили свої логіни та паролі до системи «Електронний кампус» потрібно зв’язатися з кураторами для відновлення необхідних даних.
З будь-яких питань навчального процесу, а також для комунікації з викладачами кафедри прохання писати на електронну адресу кафедри: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

17 березня 2020 року