КРАЩІ СТУДЕНТСЬКІ РОБОТИ 2016 РОКУ

Підсумки конкурсу кращих студентських наукових робіт 2015-2016 рр.
«ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА МАЙБУТНЬОГО»

Конкурсна комісія кафедри електромеханіки, на підставі розгляду студентських робіт, визначення їх рейтингу та перевірки на відповідність вимогам і критеріям щорічного конкурсу кращих студентських наукових робіт «ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА МАЙБУТНЬОГО», прийняла узгоджене рішення щодо визначення 8 кращих студентських наукових робіт за чотирма призовими категоріями:

В призовій категорії «Краща курсова робота (проект)»:

• курсову роботу «Спрямований синтез і системний аналіз нових структурних різновидів складних багатокоординатних електромеханічних систем з використанням закону гомологічних рядів» (автор: студент 5-го курсу гр. ЕМ-51м Йож Володимир Вікторович; керівник: професор Шинкаренко В.Ф.) – перша премія.

Студент гр. ЕМ-51
Йож В.В.

1

В призовій категорії «Краща розробка для кафедри»:

2
  • атестаційну випускну роботу «Розробка експериментального стенду для дослідження асинхронного двигуна з короткозамкненим ротором малої потужності. Комплексна робота. Ч.1» (автор: студентка 4-го курсу гр. ЕМ-22 Пульвердієва Катерина Олександрівна; керівник: асистент Коваленко М.А.) – перша премія;
  • атестаційну випускну роботу «Розробка експериментального стенду для дослідження асинхронного двигуна з короткозамкненим ротором малої потужноості. Комплексна робота. Ч.2» (автор: студентка 4-го курсу гр. ЕМ-22 Низкогуз Поліна Володимірівна; керівник: асистент Коваленко М.А.) – перша премія.

Студентки гр. ЕМ-22
Низкогуз П.В. і Пульвердієва К.О.
(перші премії)

В призовій категорії «Краща бакалаврська робота»:

• атестаційну випускну роботу «Генетичний аналіз та інноваційний синтез суміщених електромеханічних перетворювачів енергії морських хвиль. Комплексна робота. Ч.1» (автор: студент 4-го курсу гр. ЕМ-22 Мишко Володимир Миколайович; керівник: асистент Гайдаєнко Ю.В.) – перша премія;
  • атестаційну випускну роботу «Генетичний аналіз та інноваційний синтез суміщених електромеханічних перетворювачів енергії морських хвиль. Комплексна робота. Ч.2» (автор: студент 4-го курсу гр. ЕМ-22 Кньовець Василь Васильович; керівник: асистент Гайдаєнко Ю.В.) – перша премія;
  • атестаційну випускну роботу «Генетичний аналіз та інноваційний синтез суміщених електромеханічних перетворювачів енергії морських хвиль. Комплексна робота. Ч.3» (автор: студент 4-го курсу гр. ЕМ-22 Нечай Володимир Олександрович; керівник: асистент Гайдаєнко Ю.В.) – перша премія;

Студенти гр. ЕМ-22
Нечай В.О.,
Кньовець В.В.,
Мишко В.М.
(перші премії)

3
4

- атестаційну випускну роботу «Інноваційний синтез високошвидкісної асинхронної машини з рухомим індуктором» (автор: студент 4-го курсу гр. ЕМ-21 Райчев Петро Олегович; керівник: професор Шинкаренко В.Ф) – перша премія.

Студент гр. ЕМ-21
Райчев П.О.
(перша премія)

В призовій категорії «Краща робота студентів 1-2 курсів»:

• курсову роботу «Розробка програмного проекту на базі пакету Microsoft Excel для дослідження електричного кола постійного струму» (автор: студент 2-го курсу гр. ЕМ-41 Поправка Нікіта Вікторович; керівник: асистент Котлярова В.В.) – перша премія.

Студент гр. ЕМ-41
Поправка Н.В.

5

Переможці конкурсу нагороджені відзнаками кафедри електромеханіки та грошовими преміями від офіційного спонсору КАТЕХ-ІНВЕСТ.

6
Нагородження переможців конкурсу на кращу студентську
наукову роботу року «ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА МАЙБУТНЬОГО»

Щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників, бажаємо їм міцного здоров’я, творчого натхнення, інтелектуального зростання та подальших успіхів у науковій роботі!