КРАЩІ СТУДЕНТСЬКІ РОБОТИ 2018 РОКУ

Підсумки конкурсу кращих студентських наукових робіт 2017-2018 рр. «ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА МАЙБУТНЬОГО», присвяченого 100-річчю факультету електроенерготехніки та автоматики

З нагоди святкування 100-ї річниці заснування факультету електроенерготехніки та автоматики проведено ювілейний конкурс на кращу студентську роботу 2018 року «ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА МАЙБУТНЬОГО», переможцями якого стали 4 студенти за кращі наукові роботи в чотирьох призових категоріях:

В призовій категорії «Краща учбова робота студентів 1-2 курсів»:

- Гончарук Антон Олександрович (гр. ЕМ-г61-2) отримав першу премію за індивідуальну самостійну роботу інноваційного спрямування «Інноваційний синтез нових різновидів індукційних апаратів з вихровим магнітним полем для обробки матеріалів з використанням системної моделі структуроутворення» (науковий керівник: асистент Котлярова В.В.).

Студент гр. ЕМ-г61-2
Гончарук А.О.

1

В призовій категорії «Краща курсова робота (проект)»:

2

- Бойченко Вікторія Вікторівна (гр. ЕМ-г62-1) за курсову роботу «Трансформатори і асинхронні двигуни» отримала першу премію (науковий керівник: доцент Цивінський С.С.).

Студентка гр. ЕМ-г62-1
Бойченко В.В.
(перша премія)

В призовій категорії «Краща бакалаврська робота»:

- Поправка Нікіта Вікторович (гр. ЕМ-81мп) отримав першу премію за бакалаврську роботу «Генетичний синтез тягового синхронного двигуна модульного типу» (науковий керівник: професор Шинкаренко В.Ф.).

Студент гр. ЕМ-81мп
Поправка Н.В.

3

В призовій категорії «Краща розробка для кафедри»:

4

- Самойленко Олексій Олександрович (гр. ЕМ-81мп) отримав першу премію за бакалаврську роботу «Розробка експериментального стенду для дослідження машин постійного струму» (науковий керівник: доцент Коваленко М.А.).

Студент гр. ЕМ-81мп
Самойленко О.О.
(перша премія)

Переможців конкурсу нагороджено ювілейними відзнаками кафедри електромеханіки та грошовими преміями.

5Урочисте нагородження переможців конкурсу кращих студентських наукових робіт 2018 року
«ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА МАЙБУТНЬОГО», присвяченого 100-річчю ФЕА

6

Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та нових досягнень на шляху оволодіння спеціальністю!