КРАЩІ СТУДЕНТСЬКІ РОБОТИ 2015 РОКУ

Підсумки конкурсу кращих студентських наукових робіт 2014-2015 рр. «ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА МАЙБУТНЬОГО»,
присвяченого 95-річчю заснування кафедри електромеханіки

З нагоди святкування 95-ї річниці заснування кафедри електромеханіки проведено ювілейний конкурс на кращу студентську роботу 2015 року «ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА МАЙБУТНЬОГО».
На підставі розгляду студентських наукових робіт, визначення їх рейтингу та перевірки на відповідність вимогам і критеріям конкурсу, конкурсна комісія кафедри електромеханіки узгоджено визначила 7 кращих студентських робіт за п’ятьма призовими категоріями, а саме:

В призовій категорії «Кращий дипломний проект»:

атестаційну випускну роботу «Розробка графічної бази даних для автоматизованої системи пошукового проектування електричних машин близнюкових видів» (автор:  студент 6-го курсу гр. ЕМ-31с Вишневський Павло Вікторович; керівник: асистент Котлярова В.В.) відзначено першою премією.

Студент гр. ЕМ-31
Вишневський П.В.

vishnevskiy

В призовій категорії «Краща розробка для кафедри»:

movchan

атестаційну випускну роботу «Дослідження машин змінного струму з використанням цифрового вимірювального комплексу» (автор: студент 4-го курсу гр. ЕМ-12 Мовчан Вадим Вікторович; керівник: ст. викладач Дубчак Є.М.) відзначено першою премією.

Студент гр. ЕМ-12
Мовчан В.В.
(перша премія)

В призовій категорії «Краща бакалаврська робота»:

атестаційну випускну роботу «Розробка експериментального стенду для випробування уніполярного крокового двигуна» (автор: студент 4-го курсу гр. ЕМ-12 Мацюк Дмитро Сергійович; керівник: асистент Коваленко М.А.) відзначено першою премією.

Студент гр. ЕМ-12
Мацюк Д.С.

matcyuk

В призовій категорії «Краща курсова робота (проект)»:

homyak

курсову роботу «Структурне передбачення і спрямований синтез нових різновидів асинхронних двигунів з кільцевими обмотками» (автор: студент 5-го курсу гр. ЕМ-41с Хом’як Павло Мирославович; керівник: професор Шинкаренко В.Ф.) відзначено першою премією;

Студент гр. ЕМ-41с
Хом’як П.М.

nizkoguz

курсовий проект «Трансформатор силовий трифазний масляний загального призначення 4900 кВА» (автор: студентка 3-го курсу гр. ЕМ-22 Низкогуз Поліна Володимирівна; керівник: доцент Давидов О.М.) відзначено першою премією.

Студентка гр. ЕМ-22
Низкогуз П.В.
(перша премія)

В призовій категорії «Краща робота студентів 1-2 курсів»:

реферат «Двигуни постійного струму з паралельним збудженням» (автор: студент 1-го курсу гр. ЕМ-41 Бурлаков Анатолій Сергійович; керівник: асистент Шиманська А.А.) відзначено другою премією;

Студент гр. ЕМ-41
Бурлаков А.С.
(друга премія)

burlakov

реферат «Інформаційний аналіз функціональних класів електромеханічних перетворювачів енергії. Турбогенератори» (автор: студент 1-го курсу гр. ЕМ-42 Самойленко Олексій Олександрович; керівник: асистент Шиманська А.А.) відзначено другою премією.

Студент гр. ЕМ-42
Самойленко О.О.
(друга премія)

samojlenko

Переможцям конкурсу вручені відзнаки кафедри електромеханіки та відповідні грошові премії від офіційного спонсору КАТЕХ-ІНВЕСТ.

nagorodgennya
Нагородження переможців щорічного конкурсу кращих студентських наукових робіт «ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА МАЙБУТНЬОГО»

Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів і натхнення в науковій роботі!