ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ КПІ ім. Ігоря Сікорського (Магістратура)

Приймальна комісія ФЕА (Магістратура)

Вступ до магістратури

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури (денна або заочна форми). Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" за освітньою програмою "Електричні машини і апарати".

magistr 2022 small

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"
спеціалізація "Електричні машини і апарати"

Для вступу в магістратуру за державним замовленням, необхідно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ), який цьогоріч складається з двох частин – іноземної мови за вибором вступника (англійська, німецька, французька та іспанська) та тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) для перевірки необхідного рівня знань з критичного, аналітичного та логічного мислення.

Для складання ЄВІ потрібно зареєструватись з 08 травня до 31 травня (до 18.00) та з 26 червня серпня до 18 липня скласти його.

Реєстрацію для участь у складанні ЄВІ:

- випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського 2023 року проходять через особистий електронний кабінет системи "Електронний кампус";

- випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського попередніх років та/або інших вищих навчальних закладів подають через форму реєстрації на порталі реєстрації для участі у вступних випробуваннях до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Після подання заявки на участь у складанні ЄВІ на вказану адресу електронної пошти буде надіслано логін та пароль для реєстрації електронного кабінету через портал "Українського центру оцінювання якості освіти".

Детально процедури реєстрації на ЄВІ при вступі до магістратури випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть знайти тут, а випускники інших років або інших ЗВО тут

Єдине вступне випробування з іноземної мови скасовано!!!

Вид пропозиції в електронному кабінеті Фіксована Небюджетна
Умови вступу За результатами ЄВІ + комплексне фахове випробування + мотиваційний лист Мотиваційний лист
Мінімальний конкурсний бал для навчання за кошти дербюджету для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб Позитивний рейтинг мотиваційного листа
130 100

Конкурсний бал для вступників на освітні програми 141 спеціальністі визначається з таких складових:

КБ =П1×0,2 + П2×0,2 + П3×0,6

де П1 – оцінка тесту загальної навчальної компетентності ЄВІ,

П2 – оцінка тесту з іноземної мови ЄВІ,

П3 – оцінка з комплексного фахового випробування.

ПРОГРАМИ комплексних фахових випробувань для вступу на освітні програми підготовки магістра:
ОП Електричні машини й апарати Завантажити

ПРОГРАМА вступного комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-наукову програму підготовки магістра:
Електроенергетика та електромеханіка Завантажити

Відео-консультація перед фаховим вступним випробуванням для вступу на освітньо-наукову програму магістра "Електроенергетика та електромеханіка" у 2023 році - тут

Розклад роботи атестаційної комісії буде оприлюбднено пізніше (Завантажити)

Основні етапи вступної кампанії

Шановні вступники!  Строки можуть бути посунені!

1 08 травня – 31 травня Реєстрація на ЄВІ
2 з 01 липня Реєстрація електронних кабінетів
3 17 липня – 28 липня Фахові вступні випробування в закладі освіти
4 31 липня – 21 серпня Подання заяв
5 26 серпня Надання рекомендацій за держзамовленням
6 29 серпня Подання документів для вступу на навчання за кошти державного бюджету
7 31 серпня Наказ на зарахування за держзамовленням
8 06 вересня Подання документів для вступу на навчання за кошти юридичних (фізичних) осіб
9 07 вересня Наказ на зарахування на контракт

Шановні вступники! У зв’язку з пандемією COVID-19 та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського, положення та інші офіційні документи:

Перелік документів для вступуПерелік документів для вступу

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2023 році

Правила прийому на навчання для здобуття ступеня магістра; та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі раніше здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) освіти

Положення про вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Повідомлення щодо вступу на магістерський рівень від Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Офіційні документи

Вартість навчання /контракт (громадяни України) у 2023/2024 н. р.

Перелік освітніх програм з урахуванням форми навчання та фінансування за якими здійснюється набір до магістратури

Розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

-----------------------------------------------