Вступ на 5 курс (магістратура)

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури (денна або заочна форми). Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" за освітньою програмою "Електричні машини і апарати".

magistr 2020 small

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"
спеціалізація "Електричні машини і апарати"

Якщо ти вступаєш до магістратури, тобі потрібно буде складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЗНО з 06 травня до 03 червня та 01 липня скласти іспит. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень.
http://testportal.gov.ua/yevi-2020/ (програма іспиту з іноземної мови)

Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 05 липня до 22 липня включно.
Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій (точна дата буде опублікована у червні).
ПРОГРАМА вступного комплексного фахового випробування

Якщо Ти одержав диплом бакалавра не за 141 спеціальністю тоді маєш скласти додаткове фахове випробування до 29 травня.
ПРОГРАМА додаткового випробування

Перелік документів для вступу:
• паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії);
• диплом бакалавра (оригінал та копії);
• додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії);
• творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю);
• військовий документ (для хлопців; оригінал та копії);
• ідентифікаційний код (оригінал та копії);
• чотири фотографії 3х4.

Питання та відповіді щодо вступу до магістратури у форматі ЗНОПитання та відповіді щодо вступу до магістратури у форматі ЗНО

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»