Вступ на 5 курс (магістратура)

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури (денна або заочна форми). Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" за освітньою програмою "Електричні машини і апарати".

magistr 2020 small

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"
спеціалізація "Електричні машини і апарати"

Якщо ти вступаєш до магістратури, тобі потрібно буде складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЗНО з 06 травня до 03 червня та 01 липня скласти іспит. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень.
http://testportal.gov.ua/yevi-2020/ (програма іспиту з іноземної мови)

Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 05 липня до 22 липня включно.
Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій (точна дата буде опублікована у червні).
ПРОГРАМА вступного комплексного фахового випробування

Якщо Ти одержав диплом бакалавра не за 141 спеціальністю тоді маєш скласти додаткове фахове випробування до 29 травня.
ПРОГРАМА додаткового випробування


Перелік документів для вступу:
• паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії);
• диплом бакалавра (оригінал та копії);
• додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії);
• творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю);
• військовий документ (для хлопців; оригінал та копії);
• ідентифікаційний код (оригінал та копії);
• чотири фотографії 3х4.

Питання та відповіді щодо вступу до магістратури у форматі ЗНОПитання та відповіді щодо вступу до магістратури у форматі ЗНО

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2020 році

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2020 році

Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освітиПорядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти

Вартість навчання у 2019/2020 навчальному році

 -----------------------------------------------

Більш детальна інформація на сайті Приймальна комісія Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в розділі "Вступ на 5 курс (магістратура)