Шановні випускники кафедри електромеханіки!

Сподіваємось, що з Вами, вашими близькими та колегами все гаразд.

В поточному році виповнюється 100 років від дня заснування кафедри електромеханіки КПІ імені Ігоря Сікорського. 100 років кафедрі – це наша спільна визначна історична подія. На жаль, обставини і обмеження зумовлені  вірусом COVID-19, не дають можливості запросити Вас на кафедру і організувати ювілейні заходи за традиційною формою. Заплановані до ювілею заходи ми вимушені реалізовувати переважно з використанням інформаційних технологій, з відповідним інформуванням через сайт http://em.fea.kpi.ua і соцмережі кафедри (Telegram: @electromehanika, Facebook: https://www.facebook.com/elektromehanika.kpi).

Ми пропонуємо випускникам кафедри різних років долучитися до відзначення ювілею кафедри. Будемо вдячні Вам за ваші листи і вітання, повідомлення про Ваші особисті кар’єрні успіхи і досягнення, Ваші спогади і фотографії за період навчання на рідній кафедрі.

Особливо нас цікавить інформація від випускників останніх років випуску, де ми б хотіли отримати від Вас критичну оцінку рівня і якості підготовки бакалаврів і магістрів, а також Ваші пропозиції щодо їх покращення та налагодження зв’язків з кафедрою.

Ваші листи, відгуки, вітання постараємося розмістити на сайті кафедри, а пропозиції і зауваження – використати у подальшій діяльності кафедри.   

Вашу інформацію просимо надсилати на електронні адреси кафедри   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   та   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.