Студентські організації

Інтерклуб – це студентська організація, що займається проблемами іноземних студентів, які навчаються в НТУУ”КПІ”, організацією їхнього дозвілля з метою інтеграції іноземних громадян, що навчаються в університеті, в культурно-освітній простір молоді НТУУ”КПІ”, у створенні “однорідного середовища” в організації дозвілля для всіх студентів університету, незалежно від форми навчання та громадянства.

Адреса: 03056, м. Київ, вул. Металістів, 7а, корпус № 31, кім. 2-09
Тел.: (+38 044) 453-36-58

 Наукове товариство студентiв та аспiрантiв НТУУ "КПI"
 Профспілкова організація студентів НТУУ "КПІ"

 Студентська організація BEST Kyiv

BEST (Board of European Students of Technology) — це міжнародна організація студентів технічних університетів Європи, котра дає тобі унікальну можливість отримати нові знання та спілкуватися із студентами більш ніж з 30ти країн Європи!

 Студентська рада НТУУ "КПI" – це головний орган студентського самоврядування в найбільшому ВНЗ країни. Основним завданням Студради КПІ є створення проектів для активної участі всіх студентів у повсякденному житті університету, його вдосконалення та урізноманітнення. Наша робота виконується студентами для студентів, що дозволяє нам краще та результативніше організовувати заходи, які сприяють навчальній, культурно-освітній, науковій та творчій діяльності, працевлаштуванню студентів та багато-чому іншому.

Центр розвитку кар'єри НТУУ "КПІ"

Медіа ресурси студентів НТУУ "КПІ"

Радіо КПІ: студентська радіостанція
 Телебачення КПІ: відеорепортажі та відеозаписи подій та заходів НТУУ "КПІ"
 Газети КПІ: колекція студентської та офіційної преси НТУУ "КПІ"
 KPI Relax: оздоровлення, відпочинкок, харчування та спорт в НТУУ "КПІ"
 Сайт "Стоп наркотики"
 

 

 Форум партнерства: спеціальний захід, на якому НТУУ "КПІ" представляє випускників університету