Міжнародне партнерство

У вересні 2019 р.  НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відвідала делегація Асоціації польських інженерів – електриків (SEP) на чолі з її президентом професором Петром Шимчаком.

001           002

Слід заначити, що це вже третя зустріч з президентом SEP в стінах КПІ.  Перша зустріч делегації SEP відбулася з викладачами і студентами кафедри електромеханіки у квітні 2015 р. Наступний візит польської делегації SEP відбувся у червні 2019 року. http://em.fea.kpi.ua/index.php/novini/398-novi-gorizonti-spivdruzhnosti-inzheneriv-elektrikiv-ukrajini-i-polshchi

Сторони узгодили перспективні напрями науково-технічного і економічного співробітництва і підписали рамкову угоду про співдружність між КПІ імені Ігоря Сікорського і Асоціацією польських електриків.

Президент  SEP ознайомився з інноваційними технологіями навчання студентів на кафедрі електромеханіки, а також відвідав нові експозиції Державного політехнічного музею.

003         004

Від імені багатотисячного колективу викладачів, співробітників і студентів, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З. Згуровський надіслав президенту SEP  вітального листа з нагоди 100 – річного ювілею Асоціації польських електриків.

Еволюція двосторонніх зв’язків між КПІ ім. Ігоря Сікорського і SEP знайшла своє відображення на сторінках ЛІТОПИСУ кафедри електромеханіки (1920 – 2020 р.р.).