5 червня на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична скайп-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Участь у конкурсі прийняли студенти з України, Польщі, Китаю, Ірану, Грузії, Індії, Франції, Словаччини та Латвії. На підсумковій конференції виступило з науковими доповідями у вигляді PowerPoint презентацій 36 студентів з 19 вищих навчальних закладів вищої освіти.

Студент кафедри електромеханіки КПІ ім. Ігоря Сікорського Назар Місан представив доповідь за результатами науково-дослідної роботи, виконаної сумісно із студентом Національного інституту прикладних наук Ліона (Франція) Луї Дассонвалем, на тему «SPATIALLY DISTRIBUTED MODULAR ELECTROMECHANICAL SYSTEMS WITH ADAPTIVE CORE STRUCTURE AND GEOMETRY» («ПРОСТОРОВО РОЗПОДІЛЕНІ МОДУЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНІ СИСТЕМИ З АДАПТИВНОЮ СТРУКТУРОЮ І ГЕОМЕТРІЄЮ АКТИВНОЇ ЗОНИ»).

 001 002

Тривимірна модель просторово розподіленної системи на базі модулів, як частина автоматизованного технологічного комплексу для роботи зі сталевими трубами великого діаметру та листами

Високий науковий рівень дослідження, використання інноваційних методів, отримання унікальних результатів, а також високий рівень володіння англійською мовою, необхідний для реалізації проєктів міжнародного рівня були високо оцінені журі конкурсу.

За результатами розгляду наукових робіт Галузева конкурсна комісія спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити Дипломом І ступеня Назара МІСАНА та Луї ДАССОНВАЛЯ.

Щиро вітаємо переможців!