ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВЕНТИЛЯЦІЙНИ СИСТЕМИ»

(скорочено ПраТ «ВЕНТС») м. Боярка, Київська обл. є одним з базових підприємств кафедри електромеханіки Національного технічного університету України «Київький політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

          Кафедра електромеханіки готує майбутніх спеціалістів для успішної роботи на підприємстві. Студенти кафедри проходять практику на підприємстві, виконують дипломні роботи, разом з викладачами кафедри приймають участь в розробці проектів, пропозицій, пов’язаних з діяльністю ПраТ «ВЕНТС», науково-дослідницьких та технологічних роботах, що проводяться на договірних засадах.

         Для ознайомлення з діяльністю підприємства 13 травня 2024р. керівництво ПраТ «ВЕНТС» та кафедра електромеханіки організували екскурсію в ході якої студенти третього, четвертого та п’ятого курсів мали змогу відвідати цехи підприємства, ознайомитися з технологією виготовлення конструкцій різних типів вентиляційних систем, своїми очима побачити електростатичні способи фарбування конструкцій, виготовлення осердь магнітопроводів, заливання короткозамкнених обмоток роторів під високим тиском, намотування обмоток статорів на намотувальних верстатах, просочення та випробування електричних машин після їх збирання. Особливу увагу під час екскурсії було звернуто на виготовлення сучасних енергоощадних вентильних двигунів. Виготовлення таких двигунів вимагає застосування сучасного обладнання для намагнічування постійних магнітів, їх контролю та випробування. В ході екскурсії студенти були також ознайомлені з побутовими умовами не підприємстві, скористалися дуже затишною столовою, де за дуже помірні гроші можна пообідати та в затишній обстановці відпочити.

240525 1 240525 2
240525 3 240525 4
240525 5 240525 6

Студенти та викладачі були дуже задоволені екскурсією, що важливо в теперішній час, коли велика кількість підприємств має певні складності з їх діяльністю.