Шановні студенти та випускники!

На даній сторінці Ви знайдете інформацію щодо видачі додатків до дипломів про вищу освіту європейського зразка!

Додаток до диплому про вищу освіту європейського зразка (далі Додаток) - це документ, що видається випускникам вищих навчальних закладів усіх форм власності і підпорядкування з метою надання інформації, необхідної для об`єктивної оцінки кваліфікації (ступеня) вищої освіти, здобутою особою, яка отримала диплом про вищу освіту.

Форма додатка затверджена Європейською комісією, Радою Європи і UNESKO/CEPES та виготовляється на основі фотокомп’ютерних технологій.

ЩО ДАЄ ДОДАТОК ДО ДИПЛОМУ?

•    забезпечує міжнародну зрозумілість диплома (кваліфікації вищої освіти);
•    сприяє академічному і професійному визнанню здобутої кваліфікації;
•    надає об'єктивний опис досягнень і компетенцій випускника;
•    сприяє працевлаштуванню випускників як в країні, так і за кордоном;
•    робить навчальний заклад відомим за межами країни.

Кожен бажаючий студент, а також випускник НТУУ «КПІ» (не раніше 2008 року випуску) може отримати такий додаток. Для цього необхідно звернутись до деканату, або на кафедру, та надати заяву з пакетом необхідних документів (приклади заяв додаються).

Заяви можна подати у наступні терміни:

•    для студентів за ОКР бакалавр, спеціаліст та магістр – не пізніше ніж за два місяці до закінчення навчання;
•    для випускників НТУУ «КПІ» - в період з 1 по 31 жовтня та з 1 по 30 квітня щорічно.

Зверніть увагу, що студенти та випускники надають різні документи на отримання додатка!

Вартість додатка до диплома про вищу освіту станом на 1 вересня 2014 року становить – 67 грн. 92 коп.

Консультації стосовно видачі додатків до дипломів європейського зразка можна отримати в кімн. 241-20.

Відповідальний за видачу дипломів міжнар. зразка                                                    асист.   Ю.В. Гайдаєнко

НАКАЗ № 1-250 Про заходи щодо своєчасного забезпечення видачі додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT)

Заява на отримання додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) для студентів

Заява на отримання додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) для випускників